Zviditelni svůj Blog:Jdi někam Kaulitzi - 5/9

13. prosince 2009 v 14:14 | KacWisek :-* |  Jdi někam Kaulitz!!
Jdi někam Kaulitzi - 5. díl

,,ano Krystyáne, tvá jediná dcera je nemocná...prosím ohlídej kluky, aby k ní moc nechodili..." ,,spolehni se my zítra deme na nákupy a pak na focení" uklidňuje Sáru.

***U TOMA***

tak naše Barborka je nemocná. Co kdybych Sáře taky řek, že mi je blbě a pak bych s ní mohl bejt doma......,,teda Tome, ty se nezdáš" řeknu si pro sebe a letim za Sárou ,,Sáro??" přerušim jejich rozhovor s Krystyánem ,,ano brouku??" odpoví mi Sára
,,půjčíš mi pls ten teploměr??" zaptám se jí ,,na co prosim tě??.....tak si ho vem" a podala mi ho. Já sem šel do pokoje a páč sem věděl, že teplotu nemám, tak sem rozžahnul lampičku a strčil na 2 vteřiny tam ten teploměr. Teplota vyšplhala na 38 tak to je v poho. ,,Baví tě to hodně" řekne někdo za mnou ,,no jasně Bille" ,,Děláš to kvůli Báře?? Máš jí rád??" zeptá se ,,já?? ne já jenom z obchodních důvodů" řeknu a dál se věnuj teploměru ,,z obchodních důvodů, hmmm.....jen abysis s ní užil co??ty prasečáku" řekne Bill s odporem ,,tak já ti něco bráško řeknu" ,,ano poslouchám" ,,možná máš provdu....chci si s ní "užít" když to řeknu slušně a pak ti jí nechám, ae především jí chci ukázat, že mě miluje páč takový stěry co mi metala do ksichtu na chodbě v aťasu a tak to jí musim...... " ,,ne To-Tome to...to ti nedovolím.....nedovolím s tím nepočítej" řekne vykoktale ,,jak chceš Kaulitzi ml., ae braň jí vlastním tělem, páč když se postaví někdo Tomovi Kaulitzovi tak si to šeredně odskáče a navíc myslim, že se dokáže bránit sama a to dokazuje, že ty o ní nic nevíš" řeknu mu uraženě ,,vim Tome a věř, že víc než ty" no tak tomu za života věřit nebudu bráško. ,,dyť ty ani nevíš kde je její máma" vyštěkne na mě Bill, když nevěděl na čem si to má ověřit ,,hohoho tak to náhodou vim....odjela na dobu neurčitou do Ameriky" ,,tak to opravdu newíš nic...." řekne Bill a odešel. Co tim myslel?? že její máma není v Americe??

***U BILLA***

Co si ten idiot o sobě myslí?? Bára mu to určo vylíčila a ten osel jí to spolknul i s navyjákem. To je ae tele....takový pohádce ta holka by se měla dát na spisovatelku. ,,Báro??" zaklepu na dveře ,,ano??" ozve se zevnitř a já otevřu dveře ,,můžu??" zeptám se ,,chjo....BIlle, tak pojď dál" tak sem teda šel a cestou si vzal židli a posadil se. ,,co si potřeboval??" zeptala se mě po chvíli ,,no já sem přišel kvůli dvoum věcem....ta pvní je, že si umíš mooooc hezky vymejšlet" ,,jak to myslíš??" zamračila se na mě ,,no tu pohádku o tvý mamce....." ,,ah...tak...." řekla sklesle a zahrabala se do deky ,,já nechtěl promiň...." začal sem se jí omlouvat, ale ona mě odbyla ,,to je dobrý.....a ta druhá věc??" Prve sem jí chtěl varovat před Tomem ae přišlo mi to vůči němu nespravedlivý....na druhou stranu vůči Báře to je taky nespravedlivý. Ae vymyslim si něco jinýho ,,Bille....." šťouchla do mě Bára a tím mě přerušila nit ,,no......Sára....nebo mě napadlo jestli bys nechtěla donýst čaj...jo čaj" ujistil sem jí.....,,čaj....jo v poho....tak čaj" a podívala se na plný hrnek u jejího nočního stolku a pak se na mě podívala jako na debila ,,Bille ty kecáš....bylo to něco jinýho" a to už sem se zvedal radši ze židle. A u dveří sem jí řekl ,,chceš něco vědět??....bylo to něco jinýho" a zavřel sem dveře.
***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marcagood marcagood | Web | 13. prosince 2009 v 21:05 | Reagovat

Aooj nechceš se spřátelit ségra? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama