Zviditelni svůj Blog:



Jdi někam Kaulitzi - 1/9

31. srpna 2009 v 12:01 | Tara Dizee |  Jdi někam Kaulitz!!
Jdi někam Kaulitzi!! - 1.díl

,,Hojda......tatí......" řeknu když přídu domů ze školy. ,,ahojky....holčičko" odpoví mi táta na můj pozdrav, poňekud sklesle. ,,Co je??" zeptám se ,,poď sem .....prosimtě"

odpovídá táta smutným tónem ,,no tak co se děje??" zeptám se naposled když si sednu k němu na pohovku ,,ty už si byla dneska za mámou v nemocnici??" zeptá se s napětím ,,né, ale kdyby si mě nezdržoval, tak sem tam už mohla bejt" odseknu ,,tak tam ani nechoť" ,,ale proč??" spadl mi úsměv z tváře ,,protože......protože.....protože máma umřela....." vyhrkl ze sebe táta. ,,to.....to není možný......né že-že si děláš legraci.....že jo??" ,,Barbaro....s takovými věcmi se nežertuje......prostě je to tak" ,,a kdy??" zeptám se slzama ,,už včera večer, ale dozvěděl sem se to ráno" odpověděl na moji otázku ,,a to si mi nemohl nic říct??" zařvala sem na něj ,,né to by si akorát byla rozrušená......"

Tak takhle ňák to asi začalo.......tehdy mi bylo 18 a můj táta byl manager a obchodní partner mnoha společností. Máma ho za to nesnášela, páč pořád lítal po nějakých večírcích. Jooo to ještě byla naživu. Pak se ji dostala do ruky lékařská zpráva, že má leukemii (rakovina krve). A tak šla do nemocnice, ale 3 týdny na to své zákeřné namoci podlehla. A já sem zůstala sama s tátou a s naší služkou Sárou. Sára se mi snažila dělat dobrou mámu, ale moc jí to nešlo.....nebyla holt ta pravá.

****O 3 MĚSÍCE POZDĚJI****

,,Barko?? poď k večeři" volá na mě Sára, ale já dělám že jí neslyším a dál si prohlížim ve svým pokoji fotky ,,Už zase si prohlížíš ty fotky??" řekne mi Sára když příde do pokoje ,,já myslim, že bude lepší, když zůstanou na skříni" a už je strká dozadu na skříň ,,víš co by si potřebovala??" ,,ne" odpovim nevině ,,kluka.....aby tě přivedl na jiné myšlenky......" ,,ale Sáro.....dyť já mám kluka.....ale stejně mi to nepmůže" ,,Jestli bereš za tvýho kluka toho Olivera......co dělá u táty v aťasu fotografa, tak s nim se rozluč.....ten není pro tebe" ,,ale proč??....dyť je milej a hezkej a má mě rád....." odpovim s úsměvem ,,tak to prrrr hločičko......ten si myslim, že mu je 19?? tak se kroť a najdi si nějakýho....." ,,Sáro......tak co je s tou Barbarou...." volá na Sáru táta. ,,já už du tati" houknu na něj a už běžim ze schodů ,,potřeboval bych zítra pomoct v aťasu" vyvalí na mě táta ,,a s čim??" a se zájmem foukám polívku ,,teda Oliver potřebuje pomoct s focením" ,,Oliver??" ujišťuju se a koukám na Sáru která mi vyhrožuje prstem ,,no Oliver.....kdo jiný" diví se táta ,,tak jo a s čim konkrétně??" zeptám se a už si strkám lžíci do pusy ,,no zítra tam budou takový 4 kluci a Oliver potřebuje připravit kulisy a interier.....tak využijeme tvoji tvořivost alespoň si pak sedneme a probereme tvoji školu" a v tom mi zaskočí ta polívka a začnu ohromě kašlat. Sára hned ke mě běží a začne mě bouchat do zad. A při tom mi řekne do ucha ,,no vidiš tak se zítra podívej jak vypadají a zkus to" a odejde.

,,hmmm super no.....podívej se jak vypadají.......to je samo, že se podívám jak vypadaj" říkám si když večer lezu do postele ,,a ta Sára mě taky pěkně n*****a s tim Oliverem...." a už sem holt byla tuhá xD

****

,,Barbaro......probuď se....deš do aťasu" řve mi táta do ucha ráno ,,já nechci" a otočim se na druhou stranu ,,no tak co to je za bordel tady to??" zeptá se táta ,,co??" zaptám se rozespale ,,no to, že nechceš vztávat!!!" ,,dyť já už du" a neochotně se vyhrabu z postele ,,no tak se obleč nebo příjdeme pozdě" ,,ale jo furt taky" odpovim otráveně a du do skříně ,no tak si vezmu to co mi pod ruku připadne ,,hmmm OK no tak sem doufala, že to nebude sukně ale ona to je minisukně" a už sem jí chtěla vracet do skříně ,,Barko.....něco sis řekla.....tak to laskavě dodrž" řekne provokativně táta ,,ježiši....tak jo no ty seš taky puntičkář!"
,,mohla by ses s nějakým tím klukem seznámit" řekne táta a začne se smát.
,,Fakt vtipný.......tak deš??" ,,počkej, počkej to mi jako chceš říct, že deš v minisukni a v topíku jo??" ,,jj tatínku" a s úsměvem vyrážim do auta

Pokráčo Příště......pište komenty
PS: sorry za chyby o:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niqi★ tvoja SB Niqi★ tvoja SB | Web | 31. srpna 2009 v 17:15 | Reagovat

Ahoj prosím hlasuj za mňa na:http://lllooowvweee.blog.cz/0908/sonc-1-kolo#komentare
Som tam ako NiQi-Olsenky..Prosím:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama